Eesti English Finnish

Info meie poolt kasutatavate küpsiste kohta

Küpsistest

Küpsised on väikesed tekstifailid, mida teie poolt külastatavad veebilehed paigaldavad teie arvutisse. Nad saadavad informatsiooni tagasi meie lehele, et saaksime ära tunda teie seadeid ja eelistusi. Neid kasutatakse laialdaselt, et tagada veebilehtede tõhusamat tööd ning anda nende omanikele infot külastajate eelistuste kohta.

Kuidas hallata oma küpsiste seadeid?

Klõpsates nupule "Jätka", nõustute küpsiste paigaldamisega teie arvutisse. Kui te ei soovi meie poolt kasutatavate küpsistega nõustuda, ei saa me paigaldada küpsiseid teie arvutisse ning see võib mõjutada meie veebilehe mõnede funktsioonide toimimist. Võite igal ajal muuta meie veebilehe küpsistega seotud seadeid klõpsates "Küpsiste seadete muutmine" siin või meie veebilehe allosas asuval lingil. Enamik veebibrausereid võimaldavad teatud kontrolli küpsiste üle brauseri enda seadete kaudu. Et saada rohkem teavet küpsiste kohta, sealhulgas kuidas näha mis küpsiseid on teile saadetud ning kuidas neid hallata või kustutada, külastage www.allaboutcookies.org.

Milleks me küpsiseid kasutame?

Me kasutame küpsiseid mitte ainult selleks, et meie veebileht töötaks, vaid et muuta selle tööd tõhusamaks ja seeläbi pakkuda teile parimat veebilehe sirvimise kogemust. Näiteks, kui kasutate meie Edasimüüjate otsingu teenust ning olete küpsiseid lubanud, saab meie veebileht teie arvutist infot viimati otsitud linna või asukoha kohta, mis säästab teid andmete sisestamisest iga külastuse ajal.

Meie poolt kasutatavad küpsised jagunevad järgnevateks kategooriateks:

Hädavajalikud küpsised

Need võimaldavad teil veebilehel ringi liikuda ja kasutada selle põhifunktsioone, nagu näiteks juurdepääsu veebilehe turvalistele aladele. Ilma nende küpsisteta ei saa me tagada teile selliseid teenuseid nagu ostukorv või e-arve. Need küpsised ei kogu teie kohta mingisugust infot, nad on veebilehtede lahutamatu osa ilma milleta veebilehed ei tööta korralikult. Need küpsised on lubatud E-privaatsusreeglitega (E-Privacy rules), ning me paigutame need automaatselt teie arvutisse. Kui otsustate need küpsised blokeerida, peate mõistma, et sel juhul ei tööta veebileht korralikult.

Veebilehe sooritust jälgivad küpsised

Täiustamise küpsised koguvad teavet selle kohta, kuidas külastajad veebilehte kasutavad, näiteks milliseid lehekülgi külastatakse kõige sagedamini, ning kas sealt tulevad veateated. Need küpsised ei kogu külastajat identifitseerivat infot. Kogu informatsioon, mida need küpsised koguvad, on koondatud ning üldistatud ja seega anonüümne. Neid kasutatakse ainult veebilehe töö parandamiseks.

Funktsioonide kasutamist hõlbustavad küpsised

Funktsiooni küpsised võimaldavad veebilehel meelde jätta teie tehtud valikud (nagu kasutajanimi, keel või piirkond, kus asute) ning seeläbi pakkuda täiustatud ja isikustatud funktsioone. Neid küpsiseid võidakse kasutada ka mäletamaks muutusi, mida olete teinud kohandatavate veebilehtede teksti suuruses, fondis ja muus. Infot, mida need küpsised koguvad, võib muuta anonüümseks, et nad ei saaks jälgida teie sirvimise aktiivsust teistel veebilehtedel.

Sihtrühma otsivad või reklaamküpsised

Neid küpsiseid kasutatakse, et pakkuda teile ja teie huvidele vastavaid reklaame. Need paigutatakse tavaliselt reklaamvõrgustike poolt veebilehe operaatori nõusolekul. Nad peavad meeles, et te olete veebilehte külastanud, ning seda infot jagatakse teiste organisatsioonidega, näiteks reklaamijatega.

Kolmandate osapoolte küpsised

Me oleme teinud kõik, et tagada kasutatavate küpsiste vastavust eeltoodud kirjeldustele, ning teie soovide austamist küpsiste lubamisel. Vaatamata sellele võivad mõned kolmandate osapoolte küpsised siiski olla alla laetud. Kahjuks meil puudub kontroll nende küpsiste üle. Nende puhul peaksite vaatama selle lehe küpsiste nimekirja, mis annab põhjalikumat infot.