Eesti English Finnish

Meist

Motovaruosad

Kiirem, kergem ja mõistlikum lahendus on leida oma vajadustele vastavaid tooteid ning teenuseid interneti vahendusel, see trend näitab üha kasvavat tendentsi.

Motovaruosade E-pood on üks esimesi omataoliste seas, mis on alguse saanud klientide vajadusest soetada soodsamalt alternatiivseid ehk B-varuosi mootorratastele.

Motovaruosad.net e-pood on osa motovaruosad.ee lehest ning annab mootorratta omanikele parema ülevaate võimalike b-osa detailide hankimisest.

Hetkel on motovaruosade e-pood piiratud võimalustega soetamaks ainult b-osa detaile, kuluosi ja lisavarustust. Tulevikus planeerime ka originaal varuosade tellimise võimaluse lisamist keskkonda. Originaal varuosade otsijad peavad seni  esitama päringud motovaruosad.ee lehel.

Pakume mootorratta b-varuosi ainult Aprila, Ducati, Honda, Kawasaki, KTM, Suzuki ja Yamaha mudelitele. Hiinas toodetud mootorratta ja ATV mudelitele meil varuosi pakkuda ei ole.

Anname endast parima, et tagada klientide rahulolu ning kiire teenindamine.

Motoaruosade e-poest ostmine on tehtud turvaliseks ja lihtsaks, tagades klientide isikuandmete kaitse kui ka tarbijakaitse seadusest tulenevad õigused.

Tänan, ning soovin parimat kõigile e-poe külastajatele ning meeldivat ostlemist!

Veljo Vaher
Amax Trading OÜ Juhataja