Eesti English Finnish

PANGALINK

Kiire ja turvaline viis e-poes tasumiseks. Pakume pangalingi kaudu maksmist Swedbanki ja SEB klientidel.

PAYSERA

Nordea, LHV ning Danske panga klientidele soovitame kasutada pangalingi kaudu maksmisel Paysera.com turvalist keskkonnada. Paysera kesskonnas saate valida endale sobiva pangalingi, mille kaudu soovite makset sooritada. Teile kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tellimuse number ja  summa, mis tasumisele kuulub. Kinnitage makse ning vajutage seejärel nupule „Tagasi kaupmehe juurde”. Pangalingi kaudu maksmine on kiire ja turvaline. Pangalink on kaitstud turvaprotokolliga, mis tagab selle, et Teie poolt saadetud informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta. Motovaruosad.net e-poe ja pankade vahel saadetakse infot ainult selle kohta, kas e-poest saadetud makse sooritati või mitte.Tähelepanu! Peale makse sooritamist vajutage kindlasti nuppu „Tagasi kaupmehe juurde”. Vastasel korral võib juhtuda, et info makse õnnestumise kohta ei jõua administraatorini ning Teie tellimuse täitmine on katkenud.

Paysera maksekeskkond

 

VISA / MASTERCARD KREDIITKAART


Pakume ka klientidele turvalist krediitkaardiga tasumise võimalust Paysera keskkonnas. Verified by Visa ja MasterCard SecureCode kaitseb Teie kaarti topelt: esiteks kuvatakse Teile isiklik tervitussõnum ja teiseks peate ostu sooritamiseks sisestama oma salasõna. Tähelepanu! Krediitkaardiga tasumiseks peab Teie krediitkaart olema seotud turvalise internetiostude programmiga, mille puhul kasutatakse rahvusvahelist internetiostude turbesüsteemi „Verified by VISA” ja „MasterCard SecureCode”. Krediitkaardi seotust programmiga saate kontrollida oma internetipangas.

 
ÜLEKANDEGA

Parim lahendus neile klientidele, kes kasutavad internetipangas koodikaarte või kelle päevane makselimiit on seetõttu piiratud. Kui valite selle makseviisi, siis saadame Teile pärast tellimuse kinnitamist e-postiga ettemaksu arve. Ettemaksu arve tasumiseks on Teil aega 3 tööpäeva ning seda võite tasuda ühekorraga või mitmes osas. Kui arve kogusumma on laekunud Amax Trading OÜ kontole, tarnitakse Teie tellimus vastavalt Teie poolt valitud tarneviisile. Kui ettemaksu arve ei ole tasutud 3 tööpäeva jooksul, loeme seda Teie sooviks ostust loobuda ning tühistame Teie tellimuse. Ettemaksu arve tasumisel palume Teil kindlasti maksekorralduse selgituste lahtrisse kirjutada oma tellimuse number - see kiirendab ja lihtsustab oluliselt Teie tellimuse täitmist. Tähelepanu! Ettemaksu arve ei ole aluseks pretensioonide esitamiseks või garantiitööde teostamiseks. Selleks on Teil vaja arvet, mis saadetakse ka Teie e-mailile peale kauba väljastamist laost.